Одобрени стипендианти на програмата „Готови за успех” за учебната 2016/2017

Ученици

име фамилия училище
1 Айлин Шабанова Трета Природоматематическа Гимназия "Академик Методий Попов" - Варна
2 Алекс Ценов СУ "Христо Ботев"
3 Александър Лазаров ПГТС "Арх. Йордан Миланов"
4 Ангел Иванов 9 ФЕГ "Алфонс дьо Ламартин"
5 Ани Иванова СУ "Желязко Терпешев"
6 Анита Григорова Професионална гимназия по икономика „Професор доктор Димитър Табаков”, гр. Сливен
7 Весела Симеонова СИУЧЕ "Св. Климент Охридски"
8 Галин Антонов Професионална гимназия по селскостопанско "Земя"
9 Даяна Гергова ПГТМ "Христо Ботев"
10 Дениз Шаламанов 30 СУ "Братя Миладинови"
11 Димитър Халачев ПГСС - Нова Загора
12 Катерина Стоянова Езикова гимназия "Бертолт Брехт"
13 Красимира Димитрова СОУ "Неофит Рилски"
14 Маргарита Василева Езикова гимназия "Иван Вазов"
15 Николина Кючукова Спортно училище "Стефан Караджа"
16 Ния Керанова НУИ "Добри Христов"
17 Петя Пешина Профилирана гимназия "Константин Фотинов",
18 Пламен Василев ПГТМ "Христо Ботев"
19 Розалина Дончева Професионална гимназия по ТХВТ "Ал. Константинов"
20 Румяна Монева ППМГ "Добри Чинтулов"
21 Тараб Фатайер 18 СУ "Уилям Гладстон"
22 Теодор Иванов ПМГ "Васил Друмев"
23 Христо Петров Професионална гимназия "В. Левски"
24 Ценика Василева ГЧЕ "Екзарх Йосиф I"

 

 Студенти

име фамилия ВУЗ специалност курс
1 Албена Ковачева СУ "Св.Климент Охридски" Логопедия 3
2 Александра Спиридонова Университет за национално и световно стопанство Икономика с чуждоезиково обучение с английски език 4
3 Божидар Иванов СУ "Св.Климент Охридски" Психология 4
4 Ваня Василева Национална художествена академия Живопис 3
5 Велина Стоянова Университет за национално и световно стопанство Медия икономика 4
6 Виктор Гарабитов Медицински Университет - Пловдив Медицина 1
7 Георги Нанов Медицински Университет - Пловдив Медицина 2
8 Гергана Велева СА "Д.А. Ценов" Застраховане и социално дело 3
9 Гергана Михайлова Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" Социални дейности 4
10 Далия Пенчева Медицински Университет - София Медицина 6
11 Данаил Димитров Тракийски университет Медицина 2
12 Даниела Янакиева Шуменски университет "Епископ Константин Преславски" Икономика 4
13 Дарина Христова СУ "Св.Климент Охридски" Журналистика 2
14 Деляна Пенева Тракийски университет Предучилищна и начална училищна педагогика 3
15 Денислав Петров Технически университет - Габрово Отоплителна, Вентилационна,Климатична и газова техника 4
16 Джо Дейвис Велчев СУ "Св.Климент Охридски" Генно и клетъчно инженрство м1
17 Джулия Камбуридис СУ "Св.Климент Охридски" Психология 4
18 Елена Стефанова Медицински Университет - София Медицина 6
19 Елена Каврошилова СУ "Св.Климент Охридски" Международни отношения 3
20 Елиза Петрова Технически университет - София / Филиал Пловдив Компютърни системи и технологии 1
21 Жана Колева Тракийски университет Предучилищна и начална училищна педагогика 3
22 Живко Михайлов Медицински Университет - София Медицина 6
23 Ивайло Данков СУ "Св.Климент Охридски" Медицина 4
24 Ивета Керанова СУ "Св.Климент Охридски" Английска филология 3
25 Йоана Димитрова СУ "Св.Климент Охридски" Молекулярна биология 3
26 Йоана Костадинова СУ "Св.Климент Охридски" Испанска филология 2
27 Йорданка Михайлова СУ "Св.Климент Охридски" Социология 3
28 Красимира Любенова Университет "Проф. Д-р Асен Златаров" гр. Бургас Компютърни системи и технологии м1
29 Кристин Щерева Университет за национално и световно стопанство Счетоводство 4
30 Кристина Пенева СУ "Св.Климент Охридски" Магистър - Екологична биотехнология м1
31 Леман Ахмедова Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" Начална училишна педагогика и чужд език 3
32 Лина Калайджиева СУ "Св.Климент Охридски" Скандинавистика 2
33 Людмила Лазарова Медицински Университет Варна Зъботехника 3
34 Мануела Здравкова СУ "Св.Климент Охридски" Магистър "Право на ЕС" м1
35 Маргарита Таскова СУ "Св.Климент Охридски" Новогръцка филология 4
36 Мариета Йорданова Технически университет - Габрово Комуникационна техника и технологии 1
37 Марио Шкодров Медицински Университет - София Медицина 6
38 Мария Танева СУ "Св.Климент Охридски" Право 4
39 Мария Йолова Университет за национално и световно стопанство Финанси  4
40 Мартин Рачев Технически Университет - София Магистър - Приложна математика м1
41 Мира Чилингирова Медицински Университет - София Медицина 6
42 Мирела Петрова Медицински Университет - Плевен Медицинска сестра 1
43 Мирела Цанова Университет за национално и световно стопанство Икономика, общество и човешки ресурси 1
44 Мирослав Патриков Университет по архитектура, строителство и геодезия                                                              Строителство на сгради и съоръжения 4
45 Михаела Димитрова СУ "Св.Климент Охридски" Немска филология 1
46 Моника Караджинова Медицински Университет - София   4
47 Моника Александрова Университет за национално и световно стопанство Мениджмънт на недвижимата собственост 1
48 Надежда Спасова Лесотехнически университет Инженерен дизайн 3
49 Нели Ковачева Университет за национално и световно стопанство Право 5
50 Никол Горанова Медицински Университет - София Медицина 2
51 Николина Пенева Тракийски университет Бизнес икономика 4
52 Павлета Панайотова Икономически университет - Варна Мениджмънт на хотели и ресторанти 1
53 Петра Буланова Университет "Проф. Д-р Асен Златаров" гр. Бургас Туризъм 1
54 Петър Стефанов СУ "Св.Климент Охридски" Право 4
55 Петър Гаров Медицински Университет - Пловдив Медицина 2
56 Петя Даскалова СУ "Св.Климент Охридски" Българска филология 3
57 Петя Николова Университет по библиотекознание и информационни технологии Информационни технологии в съдебната администрация 4
58 Петя Жекова Икономически универсиет - Варна Счетоводство и контрол 5
59 Пламен Ангелов Технически университет - София / Филиал Пловдив Електротехника 4
60 Пламен Славчев Университет по архитектура, строителство и геодезия Транспортно строителство 5
61 Полина Таймо СУ "Св.Климент Охридски" Европейски проекти м1
62 Полина Джамбазова Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" Биология и химия 1
63 Ралица Чернева СУ "Св.Климент Охридски" Журналистика 4
64 Рени Тодорова Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" Софтуерни технологии и дизайн 4
65 Ростислав Енчев Технически Университет - София Електроника 2
66 Румяна Георгиева Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" Социални дейности 2
67 Савина Пашамова Лесотехнически университет Ландшафтна архитктура 4
68 Светлана Страхилова Великотърновски университет "Св.св.Кирил и Методий" География 4
69 Симона Билдирева СУ "Св.Климент Охридски" Логопедия 4
70 Станимир Венков Пловдивски университет "Паисий Хилендарски" Софтуерни технологии и дизайн 2
71 Станимира Петкова СУ "Св.Климент Охридски" Социология 4
72 Стефани Иванова СУ "Св.Климент Охридски" Финанси и икономика с английски език 1
73 Стефания Граматикова Медицински Университет - София Фармация 2
74 Стиляна Узунова Технически университет - София Мениджмънт на автомобилния транспорт м1
75 Теодор Тройчев Русенски Университет "Ангел Кънчев" Електроника 3
76 Теодора Илиева СУ "Св.Климент Охридски" Арабистика 4
77 Титяна Неделчева Великотърновски университет "Св.св.Кирил и Методий" Психология 2
78 Христа Мазълова СУ "Св.Климент Охридски" Медицина 3
79 Христинка Милева СУ "Св.Климент Охридски" Право 4
80 Цветелин Илиев СУ "Св.Климент Охридски" Химия 4
81 Цветомила Здравкова Университет за национално и световно стопанство Стопанска логистика 3
82 Шеип Панев Медицински Университет - София Медицина 4
83 Юлия Несторова Медицински Университет - Пловдив Дентална медицина 2
84 Яна Кичанова Медицински Университет Варна Дентална медицина 5
85 Янка Колева Университет за национално и световно стопанство Международни Икономически Отношения 4

 

Специални стипендии, осигурени от Фондация „СИРАК”

Стипендия „Д-р Желю Желев”
1. Емили Стоянова Трифонова - I курс, специалност Философия, ВТУ ”Св.Св.Кирил и Методий”

Стипендия „Анета Атанасова”
1. Мария Иванова Хаджипеткова - Национална гимназия за древни езици и култури „Константин Кирил Философ” - София
2. Ива Димитрова Станева - СОУ „Св.Св.Кирил и Методий” - гр.Карнобат

Стипендия „Нашето бъдеще”
Студенти:
1. Гергана Георгиева Прешелкова- I курс, специалност „Анимация”,НАТФИЗ”Кр.Сарафов”
2. Георги Иванов Георгиев - I курс, сп.”Компютърни мрежи”, ПК”Икоминтелект”Ст.Загора
3. Деян Пламенов Василев - III курс, спец.Зъботехника, Мед. колеж "Йорданка Филаретова”
4. Стелиана Ивелинова Станева - II курс, специалност „Право”, УНСС

Ученици:
1. Георги Тонев Иванов - СОУ „Св.Св.Кирил и Методий”, гр.Карнобат
2. Диян Петров Цветанов - Държавна финансово-стопанска гимназия, гр.Плевен
3. Иван Тодоров Тодоров - Професионална гимназия по механоелектротехника,гр.Кнежа
4. Карлос Де Вила Дерменджиев - I-ва Английска гимназия, София